Pradžia » » Linksmi žaidimai - Whack Your Boss

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss

 

 

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss aprašymas:

Tikriausiai jau pamėgote flash žaidimų seriją "Whack My...", kurią dovanoja kategorija Linksmi žaidimai ir visas nemokami-zaidimai.lt kolektyvas. Pirmosiose serijose jūsų aukomis jau tapo kompiuteris ir žmona, o šį kartą gausite progą nubausti savo šefą. Tikriausiai tai daugumos dirbančių žmonių svajonė. Ypač norisi šefui vožtelti, kai jis ateina ir pradeda murmėti apie tai, kad jūs neatliekate numatytų darbų, kad turėsite dirbti viršvalandžius, kad negausite atostogų, kad sumažės jūsų atlyginimas ir t.t. Būtent tokį šefą sutiksite šiame žaidime.
žaidimo tikslas- pasirinkti įvairius ofiso daiktus, kuriais bus užmuštas šefas. Čia ir pasireiškė visa žaidimo kūrėjų fantazija, nes nusikaltimo įnagiu taps ne tik puodukas ar lapų susegėjas, bet ir šiūkšledėžė ar kompiuterio monitorius. Tiagi tokie žaidimai tikrai padės nuraminti susikaupusį pykti, na o mes linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Whack Your Boss valdymas ir pagalba: 

 Žaidimas yra valdomas pele, pasirenkant įvairius ofiso daiktus, ant kurių užvedus rodyklę, jie tampa žali.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Whack Your Boss patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3806   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-08-31 nepakrauna
by jyyyyyyyyy
2011-02-05 wauuu!!!
by gabijux
2010-10-29 man su linuote patinka
by matas
2010-03-26 cia tai bus kraujo
by arme
2010-02-17 cia geras zaidas mano draugas nustebo
by dovydas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai