Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Demolition Dude

Veiksmo žaidimai - Demolition Dude  

 


Veiksmo žaidimai - Demolition Dude


 

Veiksmo žaidimai - Demolition Dude aprašymas:

Veiksmo žaidimai visada pasiūlo lankytojams pažaisti įtraukiančių ir šiek tiek crazy žaidimų. Šis žaidimas yra būtent toks, nes pagrindinis veikėjas yra mažas, susitraukęs ir piktas vyriokas, kuris nusprendė tapti sprogdintoju ir griovėju. Šis darbas jam puikiai sekasi, nes prie ko jis beprisiliečia, viskas sugriūva. Jūsų užduotis šiame žaidime bus šaudyti iš laidynės mažąjį žmogeliuką į taikinius t.y. pastatus, dėžes ir įvairias konstrukcijas. Žaidžiant teks pasukti galvą, kaip pataikyti į pasislėpusius taikinius, nes tam tikros zonos turi išlikti nepaliestos.
Žaidimo ekrane matysite stulpelį, kuris atspindės griovimo ir sprogimų lygį. Norint pereiti į kitą lygį, reikės užpildyti tą stulpelį. Kitoje pusėje esantis stulpelis rodys jūsų gyvybes. Sėkmės sprogdinant ir lauksime grįžtant į kategoriją Veiksmo žaidimai.

 

Veiksmo žaidimai - Demolition Dude valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pele- paspaudus KAIRĮ palės klavišą, judindami pelę, galėsite reguliuoti smūgio kryptį ir stiprumą. Atleidus klavišą- šausite.

 

Jeigu žaidime Demolition Dude, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7445   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai