Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Trolls Rage

Nuotykių žaidimai - Trolls Rage

 

 

Nuotykių žaidimai - Trolls Rage

Nuotykių žaidimai - Trolls Rage aprašymas:

Senų senovėje, kai žemėje karaliavo priešistoriniai gyvūnai, o žmonės buvo pažeidžiama rūšis, gyveno troliai ir goblinai. Jau nuo senų laikų šie padarai nekentė vieni kitų, tačiau goblinai, gyvendami didesnėmis grupėmis, sugebėdavo įkalinti trolius ir priversti juos dirbti bei žudyti žmones. Vienas toks įkalintas trolis neapsikentė ir išsilaisvino iš vergijos. Jis prisiekė atkeršyti visiems savo rūšies kankintojams- goblinams ir visus sutiktus savo kelyje nužudyti. Būtent šį įniršusį gobliną jums, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai, teks valdyti. Žaidime pagrindinis tikslas yra žudyti goblinus ir juos valgyti, taip pildant trolio skrandį. Svarbu neprisivalgyti per daug, nes viskas išlips lauk.
Žaidimas, palyginus su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai flash'ais, yra sukurtas gana moderniai. Nensutebkite, jeigu priploję gobliną su kuoka prie žemės, ant žaidimo lango išvysite jo kraujo. Taigi žaidžiant ši žaidimą nuobodžiauti tikrai neteks. Linkime gerų emocijų ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Nuotykių žaidimai.

 

Nuotykių žaidimai - Trolls Rage valdymas ir pagalba: 

Žaidime trolį valdysite klavietūros rodyklėmis- jos nurodys judėjimo kryptį. Raidės: Z- smūgis su kuoka iš viršaus, X- smūgis su kuoka iš šono. Palaikius vieną iš šių raidžių- smūgis bus stiprenis. Spaudžiant rodykles į KAIRĘ arba į DEŠINĘ bei vieną iš atakos klavišų, trolis bėgs iš švaistysis kuoka.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Trolls Rage, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4489   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-11-08 kam reikalingas rekimas kur kai space spaudi?
by kamkius
2010-11-08 o man iskart pakrove o siaip normalus game
by kamkius
2009-12-19 esu toli nuejusi
by gintare
2009-12-18 fainas
by gintare
2009-10-26 ilgai krauna
by monika

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai