Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Roll Roll Pirate

Nuotykių žaidimai - Roll Roll Pirate 

 

Nuotykių žaidimai - Roll Roll Pirate

Nuotykių žaidimai - Roll Roll Pirate aprašymas:

Tai nuotaikingas žaidimukas, kurį žaisdami turėsite įveikinėti įvairias trasas ir kliūtis. Tai darysite valdydami rutuliuką, atrodantį kaip mažas piratas. Žaidime yra daug lygių bei įdomių trasų, todėl laikas, žaidžiant šį kategorijos Nuotykių žaidimai flash'iuką, prabėgs akimirksniu. Nuotykių žaidimai- trokštantiems nuotykių ir gerų emocijų. Linkime gerų emocijų ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Nuotykių žaidimai.

 

Nuotykių žaidimai - Roll Roll Pirate ir pagalba: 

Rutuliuką valdysite rodyklėmis.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Avatar Elemental Escape, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9766   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai