Pradžia » » Linksmi žaidimai - Tetris Game

Linksmi žaidimai - Tetris Game

 

 

Linksmi žaidimai - Tetris Game

Linksmi žaidimai - Tetris Game aprašymas:

Visai neseniai veiksmo žaidimai pristatė naują žaidimą Stickman Jumper. Šį kartą, žaidime Tetris game, sutiksite tą patį, visiems gerai pažįstamą, pieštinį žmogeliuką. Kaip nekeista, bet ir šį kartą, Stickman'ui teks šokinėti. Šokinės jis tam, kad išvengtų krentančių tetrio plytų ir blokelių. Jeigu jums gerai seksis, tetris užsipildys ir pastatys spalvotą plytų sieną. Logiškai mąstant- kuo aukštesnė siena, tuo sunkiau tampa šokinėti. Deja, bet taip ir yra...
Visgi mes žinome, kad visi nemokami-zaidimai.lt lankytojai yra labai greiti ir turi puikią reakciją, todėl problemų neturėtų kilti.
Kviečiame visus išbandyti naują trtrio ir stickman žaidimų serijos mix'ą- Tetris Game.  Taip pat mes, nemokami-zaidimai.lt kolektyvas, linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

Linksmi žaidimai - Tetris Game valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas krypties rodyklių pagalbą. Jos atitinką stickmano judėjimo ir šokinėjimo kryptį. Sėkmės visiems kategorijos Linksmi žaidimai gerbėjams.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Tetris Game patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5457   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-12-09 sdfsgtrgrfdddddddddddddd *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by fgrtyttty
2010-12-09 *myliu nemokami-zaidimai.lt * fu smirda
by nezinomasis
2010-12-09 NEIDOMUS
by Loreta
2010-12-09 *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by loreta
2010-06-15 Nesamonė
by Gabriele

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai