Pradžia » » Linksmi žaidimai - Gibbets

Linksmi žaidimai - Gibbets 

 

Linksmi žaidimai - Gibbets

Linksmi žaidimai - Gibbets aprašymas:

Žaidime teks pasitelkti visą savo taikluma, strateginį mąstymą ir kantrybę. Kodėl? O gi todėl, kad jūsų tikslas bus išgelbėti kartuvėse kabančius žmogeliukus. Tai turėsite padaryti šaudydami iš lanko į virvę, ant kurios jie kabo. Kuo taikliau pataikysite, kuo mažiau strėlių išnaudosite ir kuo greičiau tai padarysite- tuo daugiau taškų gaisite. Žaidime labai svarbus laikas, nes jeigu per ilgai užtruksite besitaikydami, žmogeliukai uždus ir jų nebereikės gelbėti- o jūs prarasite taškus... Taip pat svarbu nepataikyti su strėle į kabantįjį, nes taip tik pribaigsite vargšelį. Trumpai tariant, šiame žaidime iš kategorijos Linksmi žaidimai reiks susikaupti ir pasitelkti visus gabumus. Na o mes, nemokami-zaidimai.lt kolektyvas, linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Gibbets valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele: paspaudus KAIRĮ pelės kalvišą ir reguliuojant pelę, galėsite nusitaikyti ir nustatyti šūvio stiprumą.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Gibbetspatyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5789   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-17 ziaurei sunkus 30 lwl bet visa perejau :)))))
by fgb
2010-07-04 niekaip 16 neperejau
by ss
2009-11-28 7 levelis labai sunkus
by hahaha
2009-11-27 kaip 8leveli pereit?
by brige
2009-11-26 Idomus bet sunkus
by dd
2009-11-05 norit sexo
by say

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai