Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken 3Dalis

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken 3Dalis

 Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken 3Dalis

 

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken aprašymas:

Pristatome Jums 3ąją žaidimo Steppenwolf Kraken dalį, kuri taip pat priskirta skilčiai Nuotykų žaidimai. Tačiau tai ne visiškai atitinkantis kategoriją Nuotykių žaidimai atstovas. Jame rasite ir motyvų kurie priklauso žaidimų grupei- Rpg žaidimai, ir begalę loginių galvosūkių bei rebusų. Šioje žaidimo dalyje istorija tęsiasi ir Jums toliau teks įveikinėti begalias galvosūkių, parodyti savo vikrumą, atliekant sudetingus manevrus, ir stengtis nepakliūti blogiukams į rankas . Kiekvienas kambarys, patalpa, erdvė ar miestas yra pilni iššūkių. Negalima atsipalaiduoti nei sekundei! Kaip ir daugelyje loginių žaidimų, taip ir šiame turesite be perstojo sukti galvą, tačiau neišsigąskite, nes tikrai pasimegausite puikiu nuotykų žaidimo siužetu ir istorija.

 

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken valdymas ir pagalba: 

Steppenwolf Kraken valdymas yra paremtas rodyklėlėmis, kurios reguliuoja judėjimo kryptį. Paspaudę SHIFT ir krypties rodyklėlę- bėgsite ta kryptimi. CTRL- šuolis, o CTRL+SHIFT suteiks ilgą šuolį. I- atvers inventorių. SPACE- taip vadinamas ACTION mygtukas. Jo pagalba galesite rinkti daiktus, atlikti įvairius veiksmus: ką nors pakelti, sujungti, paimti ar atlikti. Jo pagalba netgi lipsite laiptais.

 

Jeigu, klaidžiodami žaidime Steppenwolf Kraken, atradote kokių nors gudrybių, išsiaiškinote kaip įveikti kokią nors kliūtį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Nuotykų žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykų žaidimai, egzempliorių. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykų žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKŲ ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos LINKSMI ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 12351   |   Balsų: 16   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-26 gers zaidimas
by aiste
2010-07-25 o ikuri kompa deti ta diska ten du kompai ira
by mantaas
2009-12-06 visai nieko=]
by Aistike
2009-02-02 uuuu lievas
by liucija
2009-01-30 dariau kaip parasita pasiemi korta paspaudi speisa pasiemi ausinuka ir daugiau nieko nedaro nesuprantu
by lukas
2008-12-29 geras xp:)
by shanna
2008-12-22 PRIEINI PRIE KASOS DUODA LAIKRASTI PASIMI KORTA PRIEINI PRIE MERGOS KUR YRA ANTRM AUKSTE PAKEITI KORTA PRIEINI PRIE LIFTO PANAUDOJI KORTA PASIIMI TA AUSINUKAS PASAKO KODA EINI KOLIDOREIS KOL PAMATAI KAMERA PANAUDOJI LAIKRASTI GAUNI RAMINAMUJU VEL VAIKSTAI KOLIDOREIS KOL RANDI DURIS BE ANSPAUDO PASIEMI AUSINUKA SURANDI KITAS DURI DAR VAISTAI TOL KOL PAMATAI SARGA KAI JIS USISUKA IPILI MIKDOMIJU NUEINI PRIE SIENOS KAI JIS USMIEGA PASIEMI KORTA NTEMPI PRIE DURU ATSIDARO DURIS LIFTO KODAS ETERNITY PAKILI LIFTU EINI PRIE LAZERIU PERSOKI LAZERUS EINI PRIE TU DURU KAMERA PASAKO PARODIK KORTA KURE PASIEMAI SARGO TAVE ILEIDO I KAMBARI PASIEMI DISKA IDEDI I KOMPA
by STEPPENWOLF
2008-12-07 ne *nemokami zaidimai -geriausi*ogas
by ugne

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai