Pradžia » » Nuotykių zaidimai - Steppenwolf Kraken 1Dalis

Nuotykių zaidimai - Steppenwolf Kraken 1Dalis Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken 1Dalis

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken aprašymas:

Pristatome Jums dar vieną nuotykių žaidimą, tačiau tai ne visiškai "grynaveislis" kategorijos Nuotykių žaidimai atstovas. Jame rasite ir motyvų kurie priklauso žaidimų grupei- Rpg žaidimai, ir begalę loginių galvosūkių bei rebusų. Žaidimo tikslas keliauti ir susitikti su Steppenwolf'u. Kiekvienas kambarys, patalpa, erdvė ar miestas yra pilni galvosūkių. Kažką reikia paimti, kažka nunešti, kažką įjungti ar išjungti. Negalima atsipalaiduoti nei sekundei! Kaip ir daugelyje loginių žaidimų, taip ir šiame turesite be perstojo sukti galvą, tačiau neišsigąskite, nes tikrai pasimegausite puikiu nuotykų žaidimo siužetu ir istorija.

 

Nuotykių žaidimai - Steppenwolf Kraken valdymas ir pagalba: 

Steppenwolf Kraken valdymas yra paremtas rodyklėlėmis, kurios reguliuoja judėjimo kryptį. Paspaudę SHIFT ir krypties rodyklėlę- bėgsite ta kryptimi. CTRL- šuolis, o CTRL+SHIFT suteiks ilgą šuolį. I- atvers inventorių. SPACE- taip vadinamas ACTION mygtukas. Jo pagalba galesite rinkti daiktus, atlikti įvairius veiksmus: ką nors pakelti, sujungti, paimti ar atlikti. Jo pagalba netgi lipsite laiptais.

 

 Jeigu, klaidžiodami žaidime Steppenwolf Kraken, atradote kokių nors gudrybių, išsiaiškinote kaip įveikti kokią nors kliūtį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Nuotykų žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykų žaidimai, egzempliorių. Tad netingėkit ir rašykit!

 

 DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykų žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKŲ ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 13949   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-10-28 kaip zaisti kai parodo filmuka niekaip nesizaidzia buna juoda
by rusne
2011-12-15 kaip pereit z
by lukas
2011-11-11 idomus zaidas
by mazyte
2011-03-09 air adau jau
by Egle
2011-03-09 N tas apsauginis pargriuvo kai uzvirto zuvis ant jo o ka dabar daryti? pro kur pabegti?
by Egle
2010-07-23 kur tuos akmenis rasti
by mantas
2010-07-23 nuskarauna
by mantas
2009-02-25 kaip tuos laidus sujungt?
by mazas
2009-02-18 aciu Aurimai
by aŠ
2009-02-16 ko tep ilgai krauna???
by mergyte
2009-01-30 nieko nesuprantu
by LUKAS
2008-09-11 Reikia nueiti prie kruvos, paimti zieberkla, tada nuvaryti uz konteinerio ir paimti lazda, tada prieiti prie sulpo ir su space ten pasuks kraneli ir isbers zuvi ant apsauginio. tada ibekt i budele ir paspaust svirti. tada apsauginis tipo prigaus tave ir kai vel busi salia jo prieit prie pilno zuviesk onteinerio ir ikist ta lazda su space kad uzverstu zuvi ant apsauginio. tada ir galesi bekt i kita lygi.
by aurimas
2008-09-11 NIEKAIP NESUPRANTU IŠSIAISKINAU KAD TEN PASIEMUS TOKI STRYPA IDET GALIMA PRIE APSAUGINIO ,POTO PERKIRPT TINKLĄ SU AKMENIM GALIMA ATSUKUS RANKENĖLE ,ir pabegt nuo apsauginio tai padarius ,bet daugiau nieko negaliu padaryt bukit geri padekit ir paaiskinkit kas kur kaip nes jau praradau viltis AČIŪ jei kas parasysit
by aŠ

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai