Pradžia » » Nuotykių žaidimai - A Small Favor

Nuotykių žaidimai - A Small Favor

 

Nuotykių žaidimai - A Small Favor

Nuotykių žaidimai - A Small Favor aprašymas:

Tikriausiai esate žaidę ne vieną "išeik iš patalpos" žaidimą. A Small Favor yra labai panašaus stiliaus žaidimas, tačiau čia pagrindinė mintis yra ne išeiti iš patalpos, o vykdyti vis naujas misijas, kurias gaunate iš žaidime sutinkamų herojų. Visgi principas, kurio esmė yra naudotis aplinkoje esančiais daiktais, juos rinkti, pritaikyti reikiamu momentu ir yra šio žaidimo varikliukas. Labai dažnai teks pasukti galvą, kurį įrankį ir kada naudoti, kokį sprendimą priimti, kad nesugadinti tolimesnės žaidimo eigos. Tokie žaidimai, kaip šis puikiai lavina loginį mąstymą ir verčia žiūrėti net kelis ėjimus į priekį.
Žaidime gausite vis naujas užduotis, kurios bus tarpusavyje susijusios, būtent todėl žaidimas ir vadinasi "Maža paslauga". Na o pagrindinis tikslas yra išsinešdinti iš šios kosmoso planetos. Tie kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai, kurie tikisi veiksmo ir šaudyklių, taip pat neliks užmiršti, nes jūsų herjojus ne kartą turės griebtis ginklo. 
Visa nemokami-zaidimai.lt administracija jums linki gero žaidimo ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Nuotykių žaidimai.

 

Nuotykių žaidimai - A Small Favor ir pagalba: 

Žaidimo valdymas vyskta pelės pagalba ir KAIRIUOJU jos kalvišu. Daiktus iš meniu imsite naudodami tą patį klavišą, o žaliajį žmogeliuką taip pat vedžiosite spausdami KAIRĮ pelės klavišą.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą A Small Favor, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 6451   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-03 nekrauna
by lola
2010-10-08 man tai visai fainas trumpai kraunas :)
by katinelis
2010-05-05 jei kas nezinot kaip zaist nueikit i youtube ir parasykit sito zido pavadinima
by fruittella
2010-03-08 nzn bet paziuresiu
by paulius
2009-10-26 nzn is kur kazkomem vaikui atceit gaut lele?seip tai nrml geimas
by monika
2009-10-21 *myliu nemokami-zaidimai.lt * o ne zaidimas plius ilgai kraunasi
by povilkjh
2009-08-25 nesamone ir net ilgai kraunasi
by good devil boy
2009-07-08 ilgai kraunasi
by ixmenas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai