Pradžia » » Siaubo žaidimai - Exmortis

Siaubo žaidimai - Exmortis

 

 

 Siaubo žaidimai - Exmortis

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis SIAUBO ŽAIDIMAI skirta stiprių nervų asmenims, pageidautina sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate stiprių nervų ir sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį siaubo žaidimai. Pasilikdami skiltyje SIAUBO ŽAIDIMAI, patvirtinate savo puikią nervų būklę ir pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del poveikio silpnų nervų žmonėms ir nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje SIAUBO ŽAIDIMAI.


Siaubo žaidimai - Exmortis aprašymas: 

Bėgant metams, nesuskaičiuojama galybė žmonių buvo nužudyta, kol žemėje siautėjo Exmortis. Religija prarado prasmę, o žmonės tikėjimą, valdžios nebesugebėjo kovoti su šia baisia jėga, prieš kurią bejėgiai buvo net kareiviai ir jų ginklai. Po siaubingų padarų siautėjimo, žemėje liko maža grupelė gyvųjų, kurie susibūrė ir sukūrė pasipriešinimo judėjimą. Jie valgė, gėrė, gyveno kaip vienas vienetas ir tai jiems padėjo išlikti. Jie keliavo per nusiaubtus miestus, žudė paslaptingasias būtybes ir gelbėjo išlikusius gyvuosius. Taip jų jėgos augo, o atsargas papildydavo daiktai, randami nusiaubtuose miestuose.
Šiame žaidime, kurį pristato kategorija Siaubo žaidimai, jūs būsite vienas iš tų, išlikusių gyvųjų kovotojų. Žaidime labai svarbu sekti aplinką, stebėti kiekvieną smulkmeną ir analizuoti gaunamą informaciją. Tai padės žaidime judėti į priekį. 
Sėkmės kovojant su blogio jėgomis ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Siaubo žaidimai. 

Siaubo žaidimai - Exmortis valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ klavišą ant įvairių daiktų. Jeigu užstrigsite, kuriame nors lygyje, galite naudotis šia pagalba- ČIA

 
Jeigu žaisdami serijos Siaubo žaidimai žaidimą, Exmortis, atradote kokių nors gudrybių, buvote žiauriai išgąsdinti ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Siaubo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Siaubo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Siaubo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Siaubo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SIAUBO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Siaubo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Siaubo žaidimai.
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 6450   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-10-30 taip ta kompa ir norejos pist i siena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by kestas
2009-10-25 wow ;0
by llelle
2009-10-25 nesamone
by rokas
2009-09-27 kaskoks durnas zaidas
by by rokas
2009-08-31 neiseina pereit
by vika
2009-08-21 Geras;D
by E'dita
2009-08-19 as per zadimus ir per filmus nieko nebijau pavyzdziu ziurejau filma "Melynasis demonas " ir ne kiek neisigandau dar kino centruose rodys siaubo filma "isileisk mane " ir dabar zinau kad tai tik zaidimas
by algita
2009-08-10 todel kad drebi turbut :)
by belekas
2009-08-03 kazkokia nesamone
by Agnė

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai