Pradžia » » Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 2

Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 2

 

 

 Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 2

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis SIAUBO ŽAIDIMAI skirta stiprių nervų asmenims, pageidautina sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate stiprių nervų ir sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį siaubo žaidimai. Pasilikdami skiltyje SIAUBO ŽAIDIMAI, patvirtinate savo puikią nervų būklę ir pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del poveikio silpnų nervų žmonėms ir nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje SIAUBO ŽAIDIMAI.


Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 2 aprašymas:

Tai antroji Dead Frontier žaidimų serijos dalis, kurią pristato Siaubo žaidimai. Ištvėręs siaubingą ir kruviną naktį, pabundi savo laikiname priglobstyje. Aplinkuj mėtosi zombių lavonai, telkšo kraujas- visa tai šios nakties palikimas. Alkis ir nuovargis neleidžia likti šioje landynėje, išeini apsidairyti į gatvę.... Vaizdas kraupus- išvartyti policijos automobiliai, degantys pastatai, išdaužyti stiklai, baisi betvarkė ir baisiausia- klanai kraujo, kurio kvapo pritvinkusi visa aplinka. Šis kvapas tiesiog užgrobęs tavo plaučius, atrodo, kad liežuvis jaučia jo skonį. kartais šmėkšteli baisūs šešėliai, kurie primena nakties įvykius. Į galvą beldžiasi baisios mintys, alkis nepakeliamas, tačiau maisto rasti nepavyksta. Radijo siųstuve girdisi tik šnypštimas ir imi suprasti.... kad artėja dar viena naktis...
Taip, siaubo žaidimai tokie jau yra- jie neleidžia atsikvėpti nei minutei. Žaidime ir vėl teks šaudyti plūstančius zombius ir saugoti savo kailį. Tikslas- sulaukti ryto. Jeigu pasiseks- sveikiname, nes nei vienam nemokami-zaidimai.lt komandos nariui to nepavyko padaryti. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Siaubo žaidimai.

 

Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 2 valdymas ir pagalba: 

Kaip ir kiti Dead Frontier žaidimai, šis yra valdomas: W- eiti aukštyn, S- žemyn, A- į kairę, D- į dešinę, SPACE- keisti ginklą, R- pakeisti apkabą P- pauzė, DEŠINYS pelės klavišas- šaudymas. 

 

 
Jeigu žaisdami serijos Siaubo žaidimai žaidimą, Dead Frontier Night 2, atradote kokių nors gudrybių, buvote žiauriai išgąsdinti ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Siaubo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Siaubo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Siaubo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Siaubo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SIAUBO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Siaubo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Siaubo žaidimai.
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3335   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-07-26 Wtf *nemokami zaidimai -geriausi*t? Negsliu pesisiųst.;{
by Mažutūkašh.;*
2009-07-25 Pakejskit pawadinima asilaj parsisiust net nejna=( nemoki bet rejke moketi uz naryste suda malat=D
by NeTawo
2009-07-21 Krč parsisiust nejna.. Lol.debilai jus
by Ine.;@~

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai