Pradžia » » Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 1

Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 1

 

 

 Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 1

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis SIAUBO ŽAIDIMAI skirta stiprių nervų asmenims, pageidautina sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate stiprių nervų ir sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį siaubo žaidimai. Pasilikdami skiltyje SIAUBO ŽAIDIMAI, patvirtinate savo puikią nervų būklę ir pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del poveikio silpnų nervų žmonėms ir nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje SIAUBO ŽAIDIMAI.


Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 1 aprašymas:

Privati tyrimų laboratorija yra užgrobta prancūzų policijos. Nepaisydami įspėjimų, policininkai iš ligoninės paleidžia 109 ligonius, nešiojančius siaubingai pavojingą virusą N4..... Po kiek laiko daugumą didžiūjų pasaulio miestų užgrobia zombiai, kurie yra užsikrėtę baisiuoju N4 virusu. Jiems padėti nebegali niekas. Dedant visas pastangas išgelbėti likusią žmonių populiaciją, į pavojingus regionus yra siunčiami specialūs ginkluoti būriai. Jų užduotis evakuoti likusius sveikus žmones ir išžudyti zombius. Tu esi vienas iš tų karių....
Tavo komandą pasiunčia į vieną pavojingiausių zonų ir tau šiaip ne taip pavyksta išsaugoti savo gyvybę, bet tavo komandos draugams pasisekė mažiau...
Randi pašiūrę ir apsistoji, tačiau supranti, kad prieglobstis yra laikinas ir mirtis tave persekioja...
Toks yra šio žaidimo iš kategorijos Siaubo žaidimai siužetas. O jūsų tikslas- kuo ilgiau atsilaikyti prieš puolančius zombius. Jeigu pavyks sulaukti ryto-sveikiname. Žaidimo lango viršuje matysite procentus, kiek laiko liko iki išsvajotojo ryto. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Siaubo žaidimai.

 

Siaubo žaidimai - Dead Frontier Night 1 valdymas ir pagalba: 

Žaidimo valdymas labai primena Counter Strike arba GTA2 valdyma: W- eiti aukštyn, S- žemyn, A- į kairę, D- į dešinę, SPACE- keisti ginklą, R- pakeisti apkabą, DEŠINYS pelės klavišas- šaudymas. 

 

 

Jeigu žaisdami serijos Siaubo žaidimai žaidimą, Dead Frontier Night 1, atradote kokių nors gudrybių, buvote žiauriai išgąsdinti ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Siaubo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Siaubo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Siaubo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Siaubo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SIAUBO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Siaubo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Siaubo žaidimai.
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3587   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-12-15 good game i like
by by sirdute
2009-10-26 NELAVAO ?"wq>{KJENR
by MAR
2009-07-15 NESAMONE
by GRETA

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai