Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - The Santa Maker

Kalėdiniai žaidimai - The Santa Maker

 

Kalėdiniai žaidimai - The Santa Maker

 

 

Kalėdiniai žaidimai - The Santa Maker aprašymas:

Trumpas filmukas- žaidimas apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų gali virsti kalėdų sneliu. Tereikia šiek tiek techninių dalykėlių ir viskas įmanoma.

 

Kalėdiniai žaidimai - The Santa Maker valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas PELE.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą The Santa Maker, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 8690   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-12 pritariu by xdtik pries paskutinis
by migle
2011-05-08 paskutinis migtukas neveikia XD
by XD
2010-04-11 fucking game
by sauluX

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai