Pradžia » » Linksmi žaidimai - Rocket Toilet

Linksmi žaidimai - Rocket Toilet

 

 

Linksmi žaidimai - Rocket Toilet

Linksmi žaidimai - Rocket Toilet aprašymas:

Viskas paprasta ir elementaru, kaip du kart du - sėdite ant tualeto, reguliuojate slėgį ir šūvio kryptį, paleidžiate raketą ir vualia- skrendate! Skrydžio metu galėsite panaudoti tris papildomus užtaisus, kurie leis ilgiau išbūti ore ir nuskristi toliau. Skrisdami taip pat rinksite įviarius daiktus ir pan, kurie atneš taškų. Juos galėsite išleisti savo tualeto patobulinimams (turbinoms, slėgio didintojams ir t.t.), kurie prailgins skrydį. Sėkmės skraidant ant tuoleto ir lauksime grįžtant į kategoriją Linksmi žaidimai!

Linksmi žaidimai - Rocket Toilet valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant kairį klavišą.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Rocket Toilet patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3784   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-29 cool game. visa perejau.
by regis

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai