Pradžia » » Linksmi žaidimai - Rock Transporter

Linksmi žaidimai - Rock Transporter

 

 

Linksmi žaidimai - Rock Transporter

Linksmi žaidimai - Rock Transporter aprašymas:

Informacija ruošiama....

Linksmi žaidimai - Rock Transporter valdymas ir pagalba: 

Informacija ruošiama....

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Rock Transporter patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2253   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-06-29 pritariu ShOot
by sistra y....
2011-06-29 42,300 tasku
by sistra y....
2010-12-21 Tikrai geras zaidimukas, bet nepatariu zaisti sio zaidimo kurio nervai istampyti, nes jeigu jums nesiseks galite juos dar labiau istamypti.... Na o dabar ne apie nervus. Galetu buti daugiau level'iu... Kaip sakiau zaidimas geras, greitai nusibosta jeigu nesiseka (taip pat ir nervus jei nesiseka istampo) , Bet jei gerai einasi kaip man galima sukurti ir daugiau lygiu, nes tikrai ju yra per mazai... Aisku man cia gerai einasi tai as ir noriu daugiau lygiu... Zodziu manykit ka norit, bet as savo nuomone isreiskiau....
by ShOot

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai