Pradžia » » Moto žaidimai - Red Lynx Trials

Moto žaidimai - Red Lynx Trials

 

Moto žaidimai - Bike Mania

 

Moto žaidimai - Bike Mania aprašymas:

Bike Mania- tai bus nelengvas iššūkis net tikriems kategorijos Moto žaidimai veteranams, nes motociklo valdymas, trasos ir kliūtys yra labai sudėtingos. Kartais motociklu teks peršokti milžiniškus tarpus tarp vienos ir kitos plokštumos. Tokie žaidimai kaip šis pareikalauja viso pirštų miklumo ir maksimalaus susikaupimo. Tam, akd žaidėjui apsunkinti užduotį, žaidime yra nsutatyas laikmatis, kuris ribos jūsų laiką. Taip pat bus skaičiuojami nukritimai nuo motociklo. Visgi yra galimybė pasirinkti "training" rėžimą, kuris leis pasitreniruoti ir įvaldyti motociklą. Taigi nemokami-zaidimai.lt linki visiems sėkmės ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Moto žaidimai.

 

Moto žaidimai - Bike Mania valdymas ir pagalba:

Šis kaip ir kiti panašūs žaidimai yra valdomas rodyklėmis: AUKŠTYN- akseleratorius, ŽEMYN- stabdys, į KAIRĘ- kelti priekinį ratą, į DEŠINĘ- lenktis į priekį. 

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Red Lynx Trials, atradote kokių nors gudrybių, atlikote puikių triukų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 19460   |   Balsų: 38   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-10-07 nieka gera
by zagris
2011-08-14 tu gaze atroda per visas foto
by goda
2011-08-14 mama
by laura
2011-04-30 Mama
by Arnas
2009-12-03 geras
by aer
2009-06-29 nemokami-zaidimai.lt ir isi zaidimai veza hega
by liux

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai