Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - Mountain Bike

Lenktyniniai žaidimai - Mountain BikeLenktyniniai žaidimai - Mountain Bike (liet. Kalnų dviratis)

 

Lenktyniniai žaidimai - Mountain Bike aprašymas:

Šis žaidimas gal ir nevisai tinka kategorijai Lenktyniniai žaidimai, tačiau visgi minti pedalus reiks per ribotą laiką, todėl jis ir yra kategotijoje Lenktyniniai žaidimai. Tikriausiai ne dažnai tenka proga minti kalnų dviračiu tokiomis sąlygomis, kokias sutiksite šiame žaidime. Pirmieji lygiai nepasirodys sunkūs, tačiau vėliau teks tikrai gerokai pasistengti, žinoma, kaip ir kituose žaidimuose, iš kategorijos lenktyniniai žaidimai. Įvairios kliūtys, tokios kaip, sugriuvę rastai, bačkos ir kitokie atitvarai, trukdys jums įveikti trasą, o laikas bėgs labai greitai.
Pats žaidimas sukurtas senosios ir garsiosios Elastomanios pagrindu: dviračiu įveikinėsite trasą, stengsitės neapvirsti. Kad tai padarytumėte kuo skalndžiau ir kuo greičiau, galėsite kelti dviratį ant galinio ir priekinio rato, keisti kryptį ir kitaip išvengti kliūčių. Už įvairius triukus ir "stuntus" gausite papildomų taškų, kurie sumuosis prie pagrindinio rezultato, taigi nepamirškite pasigirti rezultatais. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją lenktynių zaidimai.

 

Lenktyniniai žaidimai - Mountain Bike valdymas ir pagalba:

Kaip ir visi lenktyniniai žaidimai, taip ir šis yra valdomas rodyklytėmis. Valdymas identiškas Elastomanijai. AUKŠTYN- kelti priekinį ratą, ŽEMYN- kelti galinį ratą, KAIRĖN- greitėti, ŽEMYN- stabdyti. Klavišas SPACE- pakeis kryptį.

 

Jeigu, lakstydami po miestą žaidime Mountain Bike, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, perėjote neįtikėtinai daug lygių nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos LENKTYNIŲ ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 34548   |   Balsų: 87   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai