Pradžia » » Loginiai žaidimai - Record Triping

Loginiai žaidimai - Record Triping

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Record Triping

Loginiai žaidimai - Record Triping aprašymas:

Žaidime išmoksite pagrindinių DJ'ų gudrybių ir plokštelių sukimo meno- kaip sustabdyti, prilėtinti ar scratch'inti muziką. Kai viso to išmoskite, gausite įvairais užduotis, kuriose sukiosite apvalius paviršius, grojant muzikai. Pirmoji užduotis yra labirintas- turėsite sukioti ridančią bačką taip, kad jos viduryje esanti kamuoliukas išriedėtų iš labirinto. KIta užduotis- sukioti seifo kodą. tai sunku apibūditi, tiesiog reikai šibandyti ir nors porai minučių tapti DJ. Tokią progą jums suteikia kategorija Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Record Triping valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Record Triping, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 2728   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-08-19 kazkoks keistas zaidimas
by as ir viskas....

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai