Pradžia » » Loginiai žaidimai - Realtime Chess

Loginiai žaidimai - Realtime Chess

 

 

 

Loginiai žaidimai - Realtime Chess

Loginiai žaidimai - Realtime Chess aprašymas:

Tai vieni įdomiausių šachmatų, kokius yra tekę žaisti nemokami-zaidimai.lt komandai. Esame įpratę, kad žaidžiant šį žaidimą, reikia laukti, kol priešininkas  pamąstys ir atliks ėjimą, tačiau šiame žaidime viskas kitaip. Čia figūrėles galėsite valdyti nepriklausomai nuo savo eilės. Taigi teks atydžiai stebėti, kaip keičiasi situacija ant lentos ir žaibiškai priįminėti sprendimus. Dėja, bet su ta pačia figūra nebus galimą atlikti dviejų ėjimų viiš eilės- tenka luktėlėti tam tikrą laiką, kol vėl galite atlikti ėjimą. Puiku ir tai, kad yra rėžimas dviems, kuriuo galėsite žaisti vienu kompiuteriu su draugu. Taip pat galite žaisti ir online rėžimu, kuris leidžia žaisti šachamtus ir bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Realtime Chess valdymas ir pagalba: 

Online žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ kalvišą, o single mode arba rėžimas dviems yra skirti naudoti klavietūra. Puiku, kad visi reikalingi klavišai yra nurodomi žaidimo ekrane prieš pradedant žaisti.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Realtime Chess, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7826   |   Balsų: 28   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-10-14 neveikia tie šachmatai visai, juoda dėmė realiu laiku
by kazys
2010-02-23 kaip pradeti
by arturas
2009-12-22 nk ir tiek normalus ...
by nieko nezinau

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai