Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Prince Of Persia

Nuotykių žaidimai - Prince Of Persia

 

 

Nuotykių žaidimai - Prince Of Persia 

Nuotykių žaidimai - Primary aprašymas:

Kategorija Nuotykių žaidimai kviečia visus, ištroškusiuos notykių ir adrenalino, prisiminti legendinį žaidimą Prince OF Persia. Šį kartą pristatome naujausios šio žaidimo dalies "The Forgotten Sands" flash versiją. Žaidime valdysite legendinį princą, kuris bėgs namų stogais ir sienomis bei kovos su priešais. Kaip ir visose šio žaidimo serijose pagrindinis tikslas yra išgelbėti princesę, kurią pagrobė smėlio karių armija. 
Žaidimo metu princas visą laiką bėgs, o žaidėjas turės reikiamu momentu peršokti per bedugnę, užlipti siena, užmušti priešą ar susidoroti su kitu sunkumu. Kaip ir esame pratę, žaidimo kūrėjai sugalvojo ne tik daugybę priešų, bet ir nemažai lygių bei skirtingų aplinkų. Sėkmės kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojams ir lauksime sugrįžtant.

Nuotykių žaidimai - Prince Of Persia valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: rodyklės- princo judėjimas, SPACEBAR- ataka, X- pecialios galios, rodyklė žemyn- atsuka laiką.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Prince Of Persia, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3708   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-07-02 perejau ir kdl ant galo neparode jokio filmuko?
by vilma
2010-06-30 super zaidimukas,treciame variante esu,ir filmas geras turetu but,gaila,kad nepavyko pamatyt...;(
by vilma
2010-06-28 ne*nemokami zaidimai -geriausi*ogas:) galetu but ilgesnis
by tadas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai