Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Primary

Nuotykių žaidimai - Primary

 

 

Nuotykių žaidimai - Primary  

Nuotykių žaidimai - Primary aprašymas:

Žmonių rasė gyveno taikiai ir ramiai savo spalvingame pasaulyje, kol atvyko piktasis Void'as. Jis naikino pasaulio spalvas ir griovė taiką bei ramybę. Visgi žmonyja nusprendė tam pasipriešinti ir sukūrė super karį, kurį pavadino Rojumi. Pagrindinė jo užduotis tapo pasiekti užgrobto dangoraižio viršūnę ir nukauti blogio jėgas. Kylant kiekvienu aukštu, Rojus susidurs su įvairiais sunkumais- prarajos, tvoros, durys ir t.t. O dangoraižyje iš viso net 26 aukštai taigi teks gerokai pasistengti, kad pasiekti savo tikslą. Teks šokinėti, bėgti, kristi ir sėlinti, tačiau kaikurios kliūtys bus įveikiamos tik pasitelkus ypatingas galias, kurių Rojus turi net tris- ugnies, ledo ir šviesos. Jos pažymėtos skirtingomis spalvomis- raudona, melyna ir geltona. Žaidimo metu, priklausomai nuo kliūties, galėsite keisti herojaus spalvą ir galias, kad jis galėtų įveikti atsiradusias kliūtis. Žaisdami susidursite ir su super lygiais- aukštais, kurie bus išskirtinai skirti vienai ar kitai galiai. Tikrai puikus žaidimas, kurį pristato kategorija Nuotykių žaidimai. Gal kiek ilgokas, tačiau tikimės, kad neprailgs ir vėl grįšite čia, į kategoriją Veiksmo žaidimai. 

Nuotykių žaidimai - Primary valdymas ir pagalba: 

Herojaus judėjimo kryptys valdomos raidėmis W,A,S,D, duris atidaro- R, S- nematomumas, SPACEBAR- naudoti galias.

 

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Primary, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4055   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-08-07 5 lwl geltonas gali pasivirsti nematomu su raide s
by emiliss
2011-04-02 nezinau kaskaip nepavyksta 9 lygio iseit
by deimantė
2011-02-11 TAS GELTONAS NIEKO NE DARO O PARODITA KAT PALEIDZIA SAULES SPINDULI
by BI EMILIS
2011-01-06 man nelabai
by lgl
2010-07-17 geras gm
by lukas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai