Pradžia » Parking žaidimai » Parking žaidimai - 18 Wheeler

Parking žaidimai - 18 Wheeler

Parking žaidimai -18 Wheeler

Parking žaidimai - 18 Wheeler Catapult aprašymas:

Norėtumėte išmokti vairuoti 18 ratų turinčią "fūrą"? Į pagalbą jums atskuba Parking žaidimai ir pristato žaidimą 18 wheeler. Aišku vien pažaisti žaidimai nepadarys jūsų profesionaliu vairuotoju, tačiau tai bus puiki praktika. Taigi savaime aišku, kad šiame žaidime iš kategorijos Parking žaidimai, jums teks į stovėjimo vietą pastatyti transporto priemonę, o šiuo atveju tai bus sunkvežimis. Žaidimas gana tikroviškas, nes teks išvengti kamščių, prisikabinti priekabą, stovėti prie šviesoforų ir tik tada parkuotis. Užduotį dar labiau apsunkina tai, kad jūsų misija yra apribota laiko. Būkite tikri negalėsite parkuotis 10min ir daryti tai 100 kartų. Tai žaidimas reikalaujantis tikslumo ir reakcijos, todėl viską turėsite atlikti kuo greičiau ir tiksliau. jeigu iš parkingo vietos kyšo nors dalis automobilio- užduotis neįvykdyta. Parking žaidimai , kaip ir realybė- menkiausia klaida gali kainuoti jūsų mašinos perdažinėjimą. 
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Parking žaidimai.

 

 

Parking žaidimai - 18 Wheeler valdymas ir pagalba: 

18 ratų turinti fūra valdoma klavietūra, kaip ir dauguma žaidimų, kategorijoje Parking žaidimai . ŠONINĖS rodyklės nurodo kryptį, AUKŠTYN- akseleratorius
ŽEMYN- stabdys.

 

Jeigu, žaisdami serijos Parking žaidimai, žaidimą 18 Wheeler, atradote kokių nors gudrybių, perėjote daug lygių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Parking žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Parking žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Parking žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Parking žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje PARKING ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Parking žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Parking žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7365   |   Balsų: 29   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2009-02-13 man visai patiko
by eva
2009-02-10 ne zaidas
by hom
2009-02-09 koks as nepraustaburnis net nepasileidzia
by angeliux
2009-02-06 nieko gero
by fura
2009-02-05 gers zaids
by boj69
2009-02-01 nsamone
by 561
2009-01-30 fui
by 2008
2009-01-29 normalus zaidimas
by vaidotas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai