Pradžia » » Parking žaidimai - ParKing

Parking žaidimai - ParKing

 

 

Parking žaidimai - ParKing

Parking žaidimai - ParKing aprašymas:

Tai vienas įdomiausių ir sudėtingiausių žaidimų iš serijos Parking žaidimai. Taip yra todėl, kad susidursite su daugybe įvairių automobilių, vairavimo sąlygų ir t.t. Kaikurie automobiliai bus lėti ir užtruks kol automobilis įsibėgės, tuo tarpu kiti- sportiniai ir greitai pasiekiantys maksimalų greitį. Taigi teks būti labai universaliais vairuotojas. Susidursite ir su įdomiomis ir labai įvairiomis vairavimo sąlygomis: automobilius parkuosite ir dieną, ir naktį ir net lijant lietui. Tikras vairuotojas turi taip pat gerai vairuoti visus automobilius, esant betkokioms oro salygoms. 
Taigi Parking žaidimai yra skirtie ne vien vairavimo naujokams, bet ir patyrusiems gatvių vilkams arba tiems, kurie tiesiog nori gerai praleisti laiką ir tuo pačiu pasimokinti parkuoti automobilį. Žaidimą ypač apsunkina tai, kad parkuotis teks per ribotą laiką.
Pats žaidimas gana modernus, malonios spalvos, puikus ir tikroviškas valdymas. Taigi tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Parking žaidimai.

 

Parking žaidimai - ParKing ir pagalba: 

Kaip ir kituose serijos Parking žaidimai žaidimuose, taip ir šiame automobilius valdysite kalvietūros rodyklėmis, o paspaude SPACE klavišą, patvirtinsite, kad baigėte parkavimosi manevrą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Parking žaidimai, žaidimą ParKing, atradote kokių nors gudrybių, sudaužėte daugybę mašinų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Parking žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Parking žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Parking žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Parking žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje PARKING ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Parking žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Parking žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

Balsavimas

Žiūrėta: 410   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai