Pradžia

Arcade žaidimai - Ninja Painter

 

 

Arcade žaidimai - Ninja Painter

Arcade žaidimai - Ninja Painter aprašymas:

Žaidime galėsite rinktis iš trijų skirtingų lygių - kaimelio, miesto ir didmiesčio. Šie lygiai žymi skirtingas trasas, kurias turės įveikti ninzė. Kiekviename lygyje pagrindinis tikslas yra nudažyti kryžiukais pažymėtus laukelius tam tikra spalva. Tai padarysite, nukreipę žaidėję ant dažų buteliuko ir po to nurodę judėti kryžiukų linkme.  Tačiau nepamirškite, kad norėdami surinkti didesnį taškų skaičių, turėsite nepamiršti ir žvaigždučių. Jos lems bonus taškus kiekviename lygyje. Patekti į kitą etapą galėsite, kai visi koridoriai bus nudažyti, o ninzė išlys pro atsiradusias duris.

Arcade žaidimai - Ninja Painter valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis.

Jeigu, žaisdami serijos Arcade žaidimai, žaidimą Fish Money pasiekėte aukštą rezultatą ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Arcade žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Arcade žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Arcade žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Arcade žaidimai, nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ARCADE ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Arcade žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių - tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai keidžia pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Arcade žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7233   |   Balsų: 18   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2012-01-12 meta tik rek*myliu nemokami-zaidimai.lt *.
by angele
2011-11-02 j6kau meles
by martynas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai