Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Multitask

Veiksmo žaidimai - Multitask

  

 


Veiksmo žaidimai - Multitask


 

Veiksmo žaidimai - Multitask aprašymas:

Ar dažnai tenka daryti kelis darbus vienu metu? Tikriausiai taip, nes šiuolaikiniame pasaulyje neplaikydmas tempo pražūsi labai greitai. Žaidimas, kurį rasite kategorijoje Veiksmo žaidimai, Multitsak leis jums patikrinti, ar tikrai taip puikiai gebate atlikti kelis darbus vienu metu. Taip pat išbandys jūsų akių fukncijas ir vestibiuliarinį aparatą. Žaidimo pradžioje reikės išlaikyti rutuliuko pusiausvyrą ant svyruojančios karties. Po minutės atsiras kita užduotis- šalia esančiame lange reikės išvengti skrendančių strėlių. Jeigu išsilaikysite, pamatysite dar vieną langelį, kuriame teks rinkti kvadračiukus per tam tikrą laiką. Deja, bet niekam iš nemokami-zaidimai.lt administracijos nepavyko susidoroti su trimis užduotimis ir išvysti ketvirtąją. Esame tikri, kad kategorijos Veiksmo žaidimai lakytojai tai padarys puikiai ir pasigirs apie tai komentaruose. Laukite kitų skilties Veiksmo žaidimai iššūkių.

 

Veiksmo žaidimai - Multitask valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas krypties rodyklėmis ir raidėmis W,A,S,D. Taigi teks dirbti visa klavietura. Sėkmės!

Jeigu žaidime Multitask, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 1388   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-08 94s. !!!!!. 2-oji užduotis atsiranda po 15s. 3-oji užduotis atsiranda po 40s. 4-oji užduotis atsiranda po 80s.
by justas
2011-02-08 4-jame reikia su pelyte valdyti spigliuką ir išsisukti į tave belėkančių sienų
by justas
2010-03-29 cool
by taurimas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai