Pradžia » » Moto žaidimai - Uphill Rush

Moto žaidimai - Uphill Rush

 


Moto žaidimai - Uphill Rush

 

Moto žaidimai - Uphill Rush aprašymas:

Pasirinkite aprangą, motociklininką ir pradedam- pirmyn į trasą. Žaidimo trasą, kuri laukia jūsų, yra atrakcionų kalneliai. Būtent todėl galėsite atlikti daugybę šuolių ir puikių triukų. Trasoje galėsite pasiekti įspūdingą greitį, kuris leis atlikti triukus ir taip gauti pinigų, už kuriuos pirksite naujus motociklus, aprangas ar net šalmus.
Žaidimas leidžia rinktis iš trijų standartinių sunkumo lygių (sunkus, vidutinis ir lengvas), tačiau pasirinkus net patį lengviausią, teks gerokai padirbėti, kad išsilaikyti ant motociklo. Lengviau bus tiems, kas dažnai lankosi kategorijoje Moto žaidimai arba Lenktynių žaidimai, nes jie jau turi praktikos atliekant triukus su motociklais. Žaidime turėsite 5 gyvybes, o tai reiškia, kad nuo motociklo galėsite nukristi 5 kartus. Iš tiesų gyvybių truks, taigi elkitės atsargiai. dar vienas puikus dalykas- noss sistema motocikle, kuri leis įgauti papildomą greitį ir galią, reikiamu momentu.
Taigi nepamirškite parašyti rezultatų. Sėkmės visiems ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Moto žaidimai.

 

Moto žaidimai - Uphill Rush valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūra: rodyklė AUKŠTYN- gazas, rodyklė ŽEMYN- stabdys, rodyklė į KAIRĘ- kelti ant galinio rato,skaičiai 1, 2, 3, 4, 5 atliks triukus.

 

Jeigu, žaisdami žaidimą Uphill Rush iš kategorijos Moto žaidimai, sudėliojote ją per rekordiškai trumpą laiką arba pastebėjote kokių nors įdomybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4244   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-01-08 geras zaidas ir tiek man jis patinka:D
by ievute
2010-01-05 Geras geimas tiesiok liuks
by Bruzas
2010-01-05 Gaidys
by DownShot
2009-12-25 geras ir tiek:d
by ieva
2009-12-18 geras zaidimas
by ieva
2009-12-07 zaurei geras geimas
by mag

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai