Pradžia » » Moto žaidimai - Get A Grip

Moto žaidimai - Get A Grip

 

Moto žaidimai - Get A Grip

 

Moto žaidimai - Get A Grip aprašymas:

 

Gatvėse motociklininkai dažnai važiuoja ne tik ant galinio, bet ir ant priekinio rato. Taip šie dažniausiai daro atvažiuodami prie švisoforo, degant raudonam švisoforo signalui. Taigi tas, kuris nuvažiuoja ilgesnį atstumą ir yra šaunesnis. Tačiau norint įrodyti savo šaunumą, reikia daug treniruotis. O treniruotis važinėti ant priekinio rato galite portale nemokami-zaidimai.lt, pasirinkę žaidimą Get A Grip iš kategorijos Moto žaidimai.
Šiame žaidime vairuosite sportinį motociklą ir stengsitės su juo nuvažiuoti kuo ilgesnį atstumą ant priekinio rato. Šis triukas yra vadinamas Wheelie ir patraukia ne tik aplinkinių dėmesį, bet ir suteikia daug malonumo motociklo vairuotojui. Kol kas sūlome tuo pasimėgauti, pasirinkus žaidimų kategoriją Moto žaidimai, ir kas žino, gal vieną dieną wheelinsite ir realiame gyvenime. Taigi sėkmės visiems ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Moto žaidimai.

Moto žaidimai - Get A Grip valdymas ir pagalba:

Žaidimo valdymas atliekamas klavietūros rodyklėmis. AUKŠTYN- kelti galinį ratą, Į DEŠINĘ- važiuoti į priekį.

 

Jeigu, važinėdami motociklu ant priekino rato žaidime Get A Grip, nuvažiavote neįtikėtinai ilgą atstumą ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9551   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345


Komentarai

2009-11-29 myliu si zaidima
by boxing
2009-11-15 kaip jus ji pajunget nekrauna
by woweryte
2009-10-30 geras zaidimukas *myliu nemokami-zaidimai.lt
by PUSHKA
2009-09-26 geras zaidas *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by shufle
2009-07-04 nepasikrauna.*myliu nemokami-zaidimai.lt *
by gabyte

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai