Pradžia » » Moto žaidimai - Bike Champ

Moto žaidimai - Bike Champ 

Moto žaidimai - Bike Champ

 

Moto žaidimai - Bike Champ aprašymas:

Žaidime jūsų tikslas bus valdyti motocross'o motociklą ir įveikinėti pateiktas trasas. Važiavimo metu galėsite atlikti daugybę triukų, kurie pildys jūsų taškų sąskaitą. Taip apt labai svarbus laikas- kuo greičiau atvažiuosite, tuo daugiau taškų gausite. Žaidime yra 30 lygių, kurie sudėtingėja labai greitai. Teks šokinėti ne vien per tramplynus, bet ir per aukštas tvoras, važinėti per kabančias plokštumas, šokinėti per mašinas. Taip pat galėsite rinkti Nitro bonusus, kurie leis jūsų motociklui važiuodi greičiau ir galingiau.
Motociklų žaidimai visada buvo arčiau širdies vaikinams, bet esame tikrai, kad ebejingos neliks ir merginos. Tereikia užsukti į kategoriją Moto žaidimai ir pasirinkti naują žaidimą Bike Champ. Beje, nepamirškite pasigirti rezultatais. Taigi sėkmės visiems ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Moto žaidimai.

 

Moto žaidimai - Bike Champ valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūra: rodyklė AUKŠTYN- gazas, rodyklė ŽEMYN- stabdys, rodyklė į KAIRĘ- kelti ant galinio rato, D- šokti A- noss.

 

Jeigu, žaisdami žaidimą Bike Champ iš kategorijos Moto žaidimai, sudėliojote ją per rekordiškai trumpą laiką arba pastebėjote kokių nors įdomybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 28522   |   Balsų: 53   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai