Pradžia » » Moto žaidimai - Bike Champ

Moto žaidimai - Bike Champ

 

Moto žaidimai - Bike Champ

 

Moto žaidimai - Bike Champ aprašymas:

Žaidime jūsų tikslas bus valdyti motocross'o motociklą ir įveikinėti pateiktas trasas. Važiavimo metu galėsite atlikti daugybę triukų, kurie pildys jūsų taškų sąskaitą. Taip apt labai svarbus laikas- kuo greičiau atvažiuosite, tuo daugiau taškų gausite. Žaidime yra 30 lygių, kurie sudėtingėja labai greitai. Teks šokinėti ne vien per tramplynus, bet ir per aukštas tvoras, važinėti per kabančias plokštumas, šokinėti per mašinas. Taip pat galėsite rinkti Nitro bonusus, kurie leis jūsų motociklui važiuodi greičiau ir galingiau.
Motociklų žaidimai visada buvo arčiau širdies vaikinams, bet esame tikrai, kad ebejingos neliks ir merginos. Tereikia užsukti į kategoriją Moto žaidimai ir pasirinkti naują žaidimą Bike Champ. Beje, nepamirškite pasigirti rezultatais. Taigi sėkmės visiems ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Moto žaidimai.

 

Moto žaidimai - Bike Champ valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūra: rodyklė AUKŠTYN- gazas, rodyklė ŽEMYN- stabdys, rodyklė į KAIRĘ- kelti ant galinio rato, D- šokti A- noss.

 

Jeigu, žaisdami žaidimą Bike Champ iš kategorijos Moto žaidimai, sudėliojote ją per rekordiškai trumpą laiką arba pastebėjote kokių nors įdomybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 18875   |   Balsų: 44   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-30 nu visai nieko toks game
by nestiite
2010-12-18 As lenkas ir wiskas
by Lenkar
2010-10-10 PEREJAU VISA LEVAS
by SAULIUSSS
2010-10-10 FAFAQFAEW
by ikhlI
2010-04-15 perejau visa feras zaidimas
by Nierka
2010-03-14 27levelius parejau,o kiek isviso???????????
by alv
2010-02-07 kas dagiau 10 leveli kalniuku nedatrauk motcsas
by dovydas
2010-01-31 pastrigau antram xD
by LuKaSz
2010-01-26 ne*nemokami zaidimai -geriausi*ogas
by kirilas
2009-12-12 Visą perejau ziaurei idomus game
by Erikas
2009-12-01 variau iki keturiolikto levo siap tai geras game : D
by skomis
2009-11-26 IKI SEPTINTO PEREJNU
by MATIS
2009-11-24 iki 3 levio perejau
by danielius

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai