Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Mitoza

Nuotykių žaidimai - Mitoza

 

 

Nuotykių žaidimai - Mitoza


Nuotykių žaidimai - Mitoza aprašymas:

Labai smagus nuotykių žaidimas - animacija, kuri turi daugybę pabaigų. Tik nuo žaidėjo priklauso, kaip pasisuks siužetas. Tačiau pradžia yra visada vienoda - sėklytė iš kurios išauga keisčiausi augalai ar padarai. Kiekviename etape rinksitės sekantį siužeto vingį. 
Iš pradžių ekrane išvysite mažą sėklytę ir tūrėsite pasirinkti - auginti ją ar leisti sulesti žvirbliui. Nuo jūsų pasiirnkimo priklausys tai, ką po to išvysite ekrane. Šiame žaidime įmanpomos virš 20 skirtingų pabaigų, todėl linkime rasti laiko ir išmėginti visus kelius. Svarbu turėti kantrybės!

Nuotykių žaidimai - Mitoza valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele. Reikia rinktis ekrano kampuose matomus žaidimo pasiūlymus.

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Mitoza, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 1821   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345Komentarai

2011-10-25 geriausias
by by ewa
2011-09-17 liuks
by agnyte1235
2011-06-10 man patiko
by ta kuri nemoka verkti

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai