Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Receptionists Revenge

Nuotykių žaidimai - Receptionists Revenge 

 

Nuotykių žaidimai - Receptionists Revenge


Nuotykių žaidimai - Receptionists Revenge aprašymas:

Darbas visą dieną neatsikeliant nuo savo stalo, panarinus kaklą ir įsmeigus akis į monitorių - tokia yra daugumos šiuolaikinių darbuotojų kasdienybė. Nepamirškime ir to, kad dažnas iš jų kenčia darbdavio užgauliojimus ir patyčias. Visgi tik maža dalis tokių ofisinių darbuotojų sugeba pasipriešinti savo bosui. Jeigu dirbate tokį darbą, paklauskite savęs "kaip dažnai aš pagalvoju apie tai, kad trokštu atkeršyti savo šefui?" Taip, tai mintis, kuri neduoda ramybės daug kam ir deja, bet retas, kuris imasi veiksmų. Jeigu jums trūksta ryžto, kategorija Nuotykių žaidimai pristato žaidimą Receptionist Revenge, kuris leis pajusti saldų keršto jausmą nepakenkiant sau pačiam.
Žaidime turėsite pilti speicalius miltelius į boso kavos puoduką, nuo kurių jam svaigs galva, o elgesys pasidarys neprognozuojamas. Tačiau būkite atsargūs, čia kaip gyvenime, jeigu šefas pamatys - skrisite iš darbo. Taigi sėkmės ir būkite budrūs.

Nuotykių žaidimai - Receptionists Revenge valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas spaudžiant pelės KAIRĮ klavišą ir laikant tol, kol atsisuka šefas.

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Receptionists Revenge, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11651   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai