Pradžia » » Maisto žaidimai - Pizza Bar

Maisto žaidimai - Pizza Bar 

 

Maisto žaidimai - Pizza Bar

Maisto žaidimai - Pizza Bar aprašymas:

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų yra bandęs namų sąlygomis pasigaminti skanią picą. Žinoma, kad naminis maistas, pats skaniausias, tačiau kiekvienas žino, kad tokios picos, kokią gali užsisakyti picerijoje, pačiam pasigaminti nepavyks. Taip yra todėl, kad kiekviena pica turi griežtai nustatytus ingridientus ir jų kiekį. Šiame žaidime, kurį pristato skiltis Maisto žaidimai taip pat reikės gaminti picas, kurių ingridientai nustatyti ypač griežtai. 
Žaidimo tikslas - aptarnauti kiek įmanoma didesnį kiekį lankytojų, pagaminti jiems picas ir surinkti dienos uždarbį, kurį nsutato viršininkas. Jeigu lankytojas laukia užsakymo per ilgai - palieka piceriją ir prarandate pinigus. Jeigu pagaminate netinkamą picą - prarandate ingridientus. Todėl suktis virtuvėje teks labai sparčiai ir tiksliai. Sėkmės ir nesumaišyktie ingridientų!

Maisto žaidimai - Pizza Bar valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant ant ingridientų. Jeigu nežinote, ko reikia picai, galite pasitikrinti receptų knygoje!

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Pizza Bar patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 20353   |   Balsų: 42   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai