Pradžia » » Maisto žaidimai - Feed The Mooks

Maisto žaidimai - Feed The Mooks 

 

Maisto žaidimai - Feed The Mooks

Maisto žaidimai - Feed The Mooks aprašymas:

Žaidime sutiksite įvairių spalvų pūkuotus gyvūnėlius, kuriuos reikės pamaitinti įvairiais vaisiais. Kiekvieno gyvūnėlio spalva reiškia kokį vaisių jis gali sukramsnoti. Pavyzdžiui, geltonas pukuotukas valgo bananus, raudonas - braškes. Žaidimo esmė yra pamaitinti visus matomus gyvūnėlius taip, kad nei vienas neliktų alkanas ir nenukristų į bedugnę. Šiame žaidime susipina kategorijų Maisto žaidimai, Loginiai žaidimai ir Linksmi žaiidmai linksmybės. Tikriausiai šis žaidimas labiausiai patiks jauniausiems lankytojams, tačiau tikimės ir kitų žaidėjų gerų emocijų.

Maisto žaidimai - Feed The Mooks valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, nuvelkant vaisius pūkuotiems padarėliams. Svarbu nepamiršti, kad vaisių spalva atitinka pūkuotukų spalvas.

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Feed The Mooks patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 15837   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai