Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Padėk Bratkai Surinkti Eurus

Lietuviški žaidimai - Padėk Bratkai Surinkti Eurus
 

Lietuviški žaidimai - Padėk Bratkai Surinkti Eurus


Lietuviški žaidimai - Padėk Bratkai Surinkti Eurus aprašymas:

Visi žinote legendinius herojus Bratkas, kurie nuolatos spręsdavo įvairias politines ir ne tik problemas. Jie ne kartą diskutavo apie Euro įvedimą, pinigus ir kitus dalykus. Lietuvos žaidimų kūrėjai puikiai pasinaudojo šiais linksmais herojais ir sukūrė žaidimą, kuriame valdysite vieną iš bratkų ir rinksite eurų ikonas. Atsargiai, nes jums trukdys kabančios ropės, prie kurių prisilietus bratka sprogs. Taigi stenkitės išvengti ropių ir surinkite visus eurus. Žaidimas tikrai įtraukiantis ir kabinantis. Negalėsite atsitrauki nuo ekranų, kol nesurinksite visų eurų. Panašu, kad šį kartą lietuvaičiai kategorijai Lietuviški žaidimai padovanojo tikrai puikų žaidimą. Sėkmės ir laukiame grįžtant į skiltį Lietuviški žaidimai.

 

Lietuviški žaidimai - Padėk Bratkai Surinkti Eurus valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas kalvietūros rodyklėmis- kryptis nurodo bratkos judėjimo kryptį.

 

Jeigu, žaisdami kategorijos Lietuviški žaidimai , žaidimą Padėk Bratkai Surinkti Eurus, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patyrimais su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Lietuviški žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lietuviški žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Lietuviški žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 33085   |   Balsų: 34   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai