Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - Drift Runners

Lenktyniniai žaidimai - Drift Runners 

 Lenktyniniai žaidimai - Drift Runners

 

Lenktyniniai žaidimai - Drift Runners aprašymas:

Šis žaidimas pritrauks visus automobilių lenktynių o ypač populiarios lenktynių šakos- driftingo, gerbėjus. Tikriausiai visi žino, kas yra driftingas, o nežinantiems trumpai galime pasakyti, kad tai lenktynės kurių tikslas važiuoti ne kuo greičiau, o kuo gražiau, t.y. naudojant stabdžius ir variklio galią, slysti šonu posūkiuose, svilinti padangų gumą ir kelti žiūrovų adrenaliną. 
Šiame žaidime galėsite rinktis iš įvairių tipų trasų- nuo paplūdymio iki snieguotų ir apšalusių miško kelių. Kiekvienoje klimato zonoje rasite penkias paprastas lenktynes ir dar penkias- bonus, kurios bus gerokai sunkesnės ir sudėtingesnės. Taigi norint įveikti visą zoną, teks gerokai pasistengti. Lenktynių metu turėsite varžytis su kitais penkiais drifto lenktynininkais, kurie sukčiaus ir tikrai nenusileidinės jums. Dar viena pagalba, kuri laukia jūsų- NOS mygtukas, kuris pridės papildomos galios ir pranašumo prieš kitus varžovus. Taigi griebkit vairus ir pirmyn į skilties Lenktynių žaidimai trasą. 

 

Lenktyniniai žaidimai - Drift Runners valdymas ir pagalba:

Šis skilties Lenktyniniai žaidimai žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis ir klavišu SPACE, kuris aktyvuoja NOS'ą 

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Drift Runners, atradote kokių nors gudrybių, puikiai lenktyniavote ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos
Lenktyniniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai .  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 20199   |   Balsų: 45   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai