Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - Cool Racing

Lenktyniniai žaidimai - Cool Racing 

 Lenktyniniai žaidimai - Cool Racing

 

Lenktyniniai žaidimai - Cool Racing aprašymas:

Lenktynėms, greičiui bei adrenalinui abejingų yra labai mažai, tačiau ne visi gali pajusti milžinišką geitį, ir lenktynių dvasią tiesiogiai. Būtent todėl nemokami-zaidimai.lt ir skiltis Lenktynių žaidimai jums dovanoja lenktyninius žaidimus ir šiandien jums skiriame žaidimą, pavadinimu Cool Racing. Jame galėsite rinktis iš įvairių automobilių kategorijų bei gausybės Trasų. Tačiau iš pradžių galėsite lenktyniauti su sedanu, džipu arba lenktynine mašina. Kiekvienoje trasoe jūsų tikslas yra gauti aukso medalį su kiekviena kategorija. Kaip ir visų žaidimų iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai taip ir šio tikslas- greitis. Taigi būkite greiti ir lėkite trasomis, bet nepamirškite, kad visas adrenalinas ir greitis slepiasi kategorijoje Lenktyniniai žaidimai.

 

Lenktyniniai žaidimai - Cool Racing valdymas ir pagalba:

Lenktyninius automobilius žaidime valdysite rodyklių pagalba.

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Cool Racing, atradote kokių nors gudrybių, puikiai lenktyniavote ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos
Lenktyniniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai .  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 10651   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai