Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - High Speed Chase

Lenktyniniai žaidimai - High Speed Chase 

 Lenktyniniai žaidimai - High Speed Chase

 

Lenktyniniai žaidimai - High Speed Chase aprašymas:

Kuris vaikinas nesvajoja apie galingą automobilį, naktines lenktynes ir variklio riaumojimą? Visgi tokias svajones įgyvendinti nėra lengva, taigi tenka ieškotis kažko kito, kas galėtų numalšinti adrenalino troškimą. Laimei, kad nemokami-zaidimai.lt tinklapyje yra kategorija Lenktyniniai žaidimai. Čia bet kada galite mėgautis maksimaliu adrenalinu, lenktynėmis, greitais automobiliais ir variklių gausmu.
Šį kartą pristatome žaidimą, pavadinimu High Speed Chase. Čia turėsite greitą lenktyninį automobilį ir lakstysite juo miesto gatvėmis tam, kad užmušti priešus. Jų automobiliai bus pažymėti dideliais X ženklais taigi iš tolo matysite taikinį. Gatvėse jūsų taip pat lauks papildomi BONUSAi, kurie leis pagreitinti jūsų automobilį arba suteikti jam papildomos įrangos. 
Sėkmės visiems gatvių lenktynininkas ir lauksime kategorijoje Lenktyniniai žaidimai.

 

Lenktyniniai žaidimai - High Speed Chase valdymas ir pagalba:

Automobilis valdomas klavietūros rodyklėmis. SPACE klavišas aktyvuoja bonusus.

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Monster High Speed Chase, atradote kokių nors gudrybių, puikiai lenktyniavote ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos
Lenktyniniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai .  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 37054   |   Balsų: 63   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai