Pradžia » » Sporto žaidimai - Legends Penalty Shootout

Sporto žaidimai - Legends Penalty Shootout

 

 

Sporto žaidimai - Legends Penalty Shootout 

Sporto žaidimai - Legends Penalty Shootout aprašymas:

Šis žaidimas puikiai tinka kategorijai Sporto žaidimai ir dabartiniams sporto pasaulio įvykiams, o tiksliau- pasaulio futbolo čempionatui. Būtent šia proga ir pristatome žaidimą Legends Penalty Shootout. Čia turėsite išsirinkti futbolo pasaulio žvaigždes ir spardyti 11m baudinius į priešininkų vartus. Sistema lygiai tokia pati, kokia yra čempionatuose, mušant baudos smūgius. Jūs turėsite 5 smūgius ir jūsų priešininkai 5. Negana to ne tik spardysite bet ir ginsite savo vartus. Spiriant smūgį, pagrindinė užduotis yra nukreipti spyrį ten, kur tuo metu nebus vartininko irp elnytį įvartį. Ginant vartus, tikslas yra atspėti, kur spirs futbolininkas, kad apsaugoti savo vartus nuo įvarčio. Sporto žaidimai visada suteikia didžiausią adrenalino dozę sporto fanatikams.

Sporto žaidimai - Legends Penalty Shootout valdymas ir pagalba: 

Spyrio kryptį ir vartininko poziciją nurodysite pelės KAIRIUOJU klavišu. 

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Love To Jump, atlikote puikių šuolių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4035   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-08-25 puikus zaidimas
by Mantas
2010-07-26 NEBLOGAS
by ARNOLDAS

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai