Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 2

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 2

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 2

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 2 aprašymas:

Sveikinkite visus su artėjančiomis šventėmis ir kurkite šventinę atmosferą, nes kalėdos jau beldžiasi į mūsų visų duris. Šį kartą sveikinime išgirsite dainą "Merry Christmas", kuria atliks kalėdų senelis, pasodintas už pienino klavišų ir elniai, kurie skirtingu metu, paspaudus ant jų sakys tam tikrus "tostus". Na o tostai bus žodžiai iš dainuojamos dainos. Labai linksmas sveikinimas, nes išgirsite įvairiausių balsų, pamatysite netikėčiausių vaizdelių, kurie tikrai privers nusišypsoti. 
Su artėjančiom šventėm, mielieji, kategorijos kalėdiniai žaidimai ir viso nemokami-zaidimai.lt portalo lankytojai

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 2 valdymas ir pagalba: 

KAIRIUOJU pelės klavišu spaudysite ant elnių, kad šie įsiterptų į dainą savo balsais.

 

Jeigu, žiūrėdami e-sveikinimą iš serijos Kalėdiniai žaidimai , Merry Christmas Ecard 2, atradote kokių nors gudrybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 2633   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-12-25 Geriausia pavaro Rudolvas!:* Yeeee!:D
by Silvija
2009-12-23 oho
by gitana
2009-12-15 visa geras
by milda

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai