Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Kill Santa

Kalėdiniai žaidimai - Kill Santa

 

Kalėdiniai žaidimai - Kill Santa

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Kill Santa aprašymas:

Atėjo kalėdų naktis... Jūs šiltai sėdite savo kambaryje, žaidžiate žaidimus nemokami-zaidimai.lt svetainėje, tetis dirba viršvalandžius, o mama svetainėje žiūri televizorių ir mėgaujasi gražiu vakaru. Staiga iš kamino pabyra suodžiai ir nusileidžia kalėdų senelis. Jūs išgirstate šnaresį ir tuoj ata bėgate į pirmą aukštą, nes tikitės gauti dovanų, tačiau nugirstate keistus garsus. Kalėdų senelis, nusileido kaminu, tačiau neturi nei vienos dovanos. Maža to, jis prieina prie jūsų mamos ir pradeda ją čiupinėti, o galiausia gerai patratina.... Tikrai ne kokia dovana kalėdų dieną. Taigi dabar jūsų tikslas- užmušti kalėdų senį ir atkeršyti už mamos pažeminimą ir sugadintas kalėdas. Rinkitės ginklus ir šaudykite į valias tol, kol užmušite šlykštųjį senį. Linkime, kad taip jums nenutiktų per šias šventes ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Kill Santa valdymas ir pagalba: 

Pasirinkite ginklą ir valdydami jį pele, taikykitės į kalėdų senelį. KAIRIU pelės klavišu galėsite šaudyti iš pasirinkto ginklo.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Kill Santa, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 2118   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-12-12 mirk seni
by žudikas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai