Pradžia » » Linksmi žaidimai - Kakatootoshi

Linksmi žaidimai - Kakatootoshi

 

 

Linksmi žaidimai - Kakatootoshi

Linksmi žaidimai - Kakatootoshi aprašymas:

Žaidimai, kurie leidžia puikiai "prastumti" laiką- būtent toks apibūdinimas tiktų šiam žaidimui. Tai iš pirmo žvilgsnio visiškai neįdomus, tačiau iš tiesų "užkabinantis" žaidimas, kurio tikslas- sumažinti moteriškų batų kulniukus. Žaidime tai darysite su plaktuku, kuriuo smūgiuosite per aukštakulnių batelių kūlno pakopas. Kiekviename lygyje tai padaryti bus vis sunkiau, o ir plaktuko kaukštelėjimų skaičius ribotas. Kuo geriau pasirodysite, tuo daugiau taškų gausite. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Kakatootoshi valdymas ir pagalba: 

Plaktuką žaidime valdysite spausdami pelės KAIRYJĮ klavišą ant pasirinkimo HIT. Vienintelis patarimas- neskubėkite kaukšėti plaktuku, nes tai gali tik sugadinti visą atliktą darbą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Kakatootoshi, perėjote daug lygių, sutaisėte daugybę batų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 13637   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-20 matet ka dabar jiu parase?nu Duchai ir Debilai is didziosios raides!!!!!
by gabijux
2011-01-20 tie duchai vietoj *nemokami zaidimai -geriausi*t parase myliu -nemokami zaidimai.lt debilai kazkokie
by gabijux
2011-01-20 nu *myliu nemokami-zaidimai.lt *t 6 levelio nepereinu
by gabijux
2010-03-22 visus perejau
by laura
2010-02-20 devintas nepereinamas
by hi
2009-12-23 7 levelis nepraeinamas (bent jau man)
by jezusmarija
2009-11-27 6 levelis baisiai sunkus
by lialialia
2009-11-27 visai nieko tik 4 levelis labai sunkus
by mustuke
2009-08-13 Sudas is didziosios raides
by pite

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai