Pradžia » » Siaubo žaidimai - Hellvolution

Siaubo žaidimai - Hellvolution

 

 

 Siaubo žaidimai - Hellvolution

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis SIAUBO ŽAIDIMAI skirta stiprių nervų asmenims, pageidautina sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate stiprių nervų ir sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį siaubo žaidimai. Pasilikdami skiltyje SIAUBO ŽAIDIMAI, patvirtinate savo puikią nervų būklę ir pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del poveikio silpnų nervų žmonėms ir nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje SIAUBO ŽAIDIMAI.


Siaubo žaidimai - Hellvolution aprašymas: 

Šiame žaidime būsite slaptasis agnetas, kuriam pavesta kovoti su blogiu. Blogis gali būti įvairios formos, tačiau blogiausia, kai jis yra įgavęs zombių pavidalą. Šios šlikštynės neturi jokiu skrupulų žudyme ir susitikti juos tamsią naktį- menki žaidimai. Turite būti gerai pasikaustęs, tačiau šaime žaidime jūs toks ir būsite. Kaip ir kiekvienas agentas, turėsite nemažai ginklų, tačiau juos gausite ne iš karto. Teks pereiti pirmąjį lygį, kuriame turėsite menką revolverį, kuriuo šaudysite į visas puses. O zombiai, kaip žinia, nėra labai gležnos būtybės, todėl kartais teks išnaudoti visą apkabą, kad pakloti vieną pabaisą. Tačiau vėliau galėsite įsigyti ir AK-47 ar Shotguną ir pan. Taigi sukaupkite visą drąsa, nes Siaubo žaidimai pristato naują siaubo erą- Helvolution. 

 

Siaubo žaidimai - Hellvolution valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas pele, o spaudžiant KAIRĮ pelės kalvišą šaudysite. R klavišas- pakeisti apkabą. Taigi valdymas būdingas kategorijai Siaubo žaidimai.

 
Jeigu žaisdami serijos Siaubo žaidimai žaidimą, Hellvolution, atradote kokių nors gudrybių, buvote žiauriai išgąsdinti ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Siaubo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Siaubo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Siaubo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Siaubo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SIAUBO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Siaubo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Siaubo žaidimai.
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 5924   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-06-15 Visai nieko :D
by Minde
2011-04-18 kas per zaidimas kad paleisti neimanoma
by nina
2010-10-13 nk gero
by LK
2010-01-24 Na nieko. visai nieko zaidimas
by Lukas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai