Pradžia

Muštynių žaidimai - Girls Fight

 


Muštynių žaidimai - Girls Fight

Muštynių žaidimai - Girls Fight aprašymas:

Manėt, kad muštynių žaidimai skirti tik vaikinams? Klydote, nes nemokami-zaidimai.lt pristato muštynių žaidimą, skirtą merginoms. Tikriausiai visi esame girdėję apie merginų muštynes arba kitaip vadinamas "cats fight". Taigi šiuo reginiu jums leis pasimėgauti kategorija muštynių žaidimai, kurioje atsirado naujas žaidimas- Girls Fight. Jūs būsite mergina, kuri tiesiogine to žodžio prasme, skaldys kitos merginos veidelį. Ir ne šiaip merginos, o vienos iš žvaigždžių, kurią pasirinksite savo priešininke. O jos yra šešios: Ciara, Bionce, Paris Hilton, Jennifer Lopez, Lindsay Lohan ir Lil Kim. Visos jos galės pabūvoti jūsų priešininkėmis ir būti nukautuotos be gailėsčio. Kaip ir visi muštyniu zaidimai, taip ir šis yra gana tikroviškas ir kupinas smurto bei kraujo. Žvaigždės negalės pasislėpti nuo jūsų smūgių: duš akinių stiklai, kils mėlynės, bėgs kraujas ir jausis tikra kovos atmosfera. Taigi, merginos, išliekite visą susikaupusį pyktį ir iškarškite joms subines.
Žaidimas subalansuotas merginoms, bet tinka ir vaikinams, taigi tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Muštynių žaidimai.

 

Muštynių žaidimai - Girls Fight valdymas ir pagalba: 

Rodyklė AUKŠTYN- blokuoti smūgį, rodyklė į DEŠINĘ- dešinys smūgis, rodyklė į KAIRĘ- kairys smūgis.

 

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Girls Fight, smagiai pasimušėte ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 24173   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-12-27 dulkinciau labai sexi dulkinciaunors visa diena
by vdcxvcxz
2010-12-03 labai seksuoli mergina pisciau jai duotu sex pupa
by arunas
2009-11-29 va cia tai zaidimiukas
by Aistike
2009-10-24 Wisas tajp mazumele isgrazinau....visaj patiko:DDDD
by Braske:*@
2009-06-03 visas sumusau
by dalgis
2009-04-11 visas sumusiau visai nieko...
by kaukoliuke
2009-04-08 nu toks
by astulka
2009-04-08 labai fainas
by AISTE
2009-03-31 puikus
by sniege
2009-03-23 mano megemiausia zaiidmu svetaine yra nemokami-zaidimai.lt
by zaidimai

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai