Pradžia » » Siaubo žaidimai - 13 Days In Hell

Siaubo žaidimai - 13 Days In Hell

 

 

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis SIAUBO ŽAIDIMAI skirta stiprių nervų asmenims, pageidautina sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate stiprių nervų ir sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį siaubo žaidimai. Pasilikdami skiltyje SIAUBO ŽAIDIMAI, patvirtinate savo puikią nervų būklę ir pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del poveikio silpnų nervų žmonėms ir nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje SIAUBO ŽAIDIMAI.

 

Siaubo žaidimai -13 Days In Hell

Siaubo žaidimai - 13 Days In Hell aprašymas:

Žaisdami šį žaidimą, kurį pristato nauja kategorija, Siaubo žaidimai, patisrite tikrą siaubą!  Daugėlis suabejosite: "kaip žaidimas gali įbauginti, juk aš šiltai sėdžiu namuose ir  man niekas negresia". Tie kas yra žaidę DOOM3, žino apie ką eina kalba.  13 Days In Hell nėra toks platus, kaip DOOM3, tačiau baimės gali įvaryti tikrai pakankamai. Pats žaidimo principas gana paprastas: šaudyti į zombius, kurie po truputį artėja link jūsų. Už kiekveiną zombį gaunate taškų, už kuriuos galėsite pirkti kulkas ir ginklus. 
Pagamąstysite, kas čia tokio sunkaus, nudėti zombį? tai tikrai nėra lengva, turint omeny, kad jie bėga link žaidėjo ir ne po vieną, o po tris, keturis, penkis ar net šešis. Turite būti tikrai greitas ir apsukrus, kad susitvarkytumėte su šia siaubūnų armija. Vsigi yra ir geroji dalis: galėsite pirkti ginklus, kurie bus gerokai galingesni už standartinį pistoletą ir užteks vienos ar dviejų kulkų, nušauti priešą. Visgi kartais net ir galingiausi ginklai nepadės atsilaikyti prieš zombių armiją ar net kelis galingesnius priešus.
Siaubo žaidimai džiaugiasi pristatydami nemokami-zaidimai.lt lankytojams šį fantastišką flash žaidimą. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS ir turėkite omeny, kad Siaubo žaidimai rekomenduojami tik stiprių nervų žmonėms! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Siaubo žaidimai.

 

Siaubo žaidimai - 13 Days In Hell valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas iš kategorijos Siaubo žaidimai valdomas pele ir klavietūra: KAIRYS pelės klavišas- šaudyti, o SPACE kalvišas- pakeisti apkabą. Visas kitas darbas atliekamas valdant pelę. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Siaubo žaidimai, žaidimą, 13 Days In Hell, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Siaubo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Siaubo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Siaubo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Siaubo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SIAUBO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Siaubo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Siaubo žaidimai.
 

 

Visada Jūsų, kategorijos siaubo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 29330   |   Balsų: 65   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-04 ://s5.gladiatus.lt/game/c.php?uid=32388 saunus ir nemokamas zaidimas :)
by as
2010-12-17 Nebaisu fuu
by Denas
2010-10-19 reikia 18 metu o man 10
by by liux
2009-12-23 paziuresim
by jonas
2009-12-01 Gal ir geras
by Ignax
2009-11-20 Seip man asmeniskai dar yra doom 3 geras geimas, su gerom sony erikson ausinem kurios giliai i ausi ilenda dideli garsa pasidarykit, patikekit koks jausmelis zaidziant, pabandykit, su draugeliu losem tai max 5 min zaidi paskui sedi ir bandai kvapa atgaut :D
by ttomazis
2009-11-09 PUSE0VELNIO
by RUTA
2009-10-31 Nice zaidimas :]]
by Lukas
2009-10-30 ieikite i scary maze game parasikite si pavadinima youtube ir ten toks neilgas bus filmas kur ten supas kede ir tada issigasite nepadarikite lievo garso jeigu nori pazaisti ta zaidima tada i gogle ir parasikite pavadinima pajeskokite ir ten rasite toki game nueikite iki3lvl.
by paulius
2009-10-30 kas tokius zaidimus kuria tiktai i galva jiem ir tepist!!
by kiesa
2009-10-24 ;DDDDDDDDDDD ka jus?
by mua;*
2009-09-27 dar cia pageidauja kad nuo 18 metu.man desimt
by as
2009-09-27 nu jus man pasakykit kas cia baisaus
by as
2009-07-12 newbaisus visai
by greta
2009-07-02 kascia per nesamone
by pauliuxe
2009-06-26 man jis nebaisus
by zaidejas
2009-06-17 nebaisus bet kietas
by ko
2009-04-29 visai man nebaisus ziauriai nebaisus!
by kzz>?
2009-04-03 man neisijungia
by fartuyertys
2009-03-14 geras žaidimas
by vincas
2009-03-11 zaidimai liux
by zaidimai

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai