Pradžia » » Moto žaidimai - Dark Rider

Moto žaidimai - Dark Rider

 


Moto žaidimai - Dark Rider

 

Moto žaidimai - Dark Rider aprašymas:

Dark Rider - tai legendinis baikeris, kuris yra pagarsėjęs savo naktiniais žygiais po miestus skriejant nežmonišku greičiau ant savo plieninio žirgo. Apsirengęs juoda apranga ir vairuodamas visiškai juodą motociklą, tamsusis baikeris gasdina vietos gyventojus ir erzina policininkus. Visi žino apie šį herojų, tačiau tik retiems iš jų teko gyvai matytį, o gal reikėtų sakyti - akimirkai išvysti pralekiantį nakties riterį. 
Kategorija Moto žaidimai pristato žaidimą Dark Rider - tai žaidimas, kruiame kiekveinas galėsite įsikūnyti į šį herojų ir palakstyti naktinėmis įvairių miestų gatvėmis. Žaidimas žavi ne techninėmis galimybėmis, o bauginančia muzika ir kuriama nuotaika. Gero kelio linki skiltis Moto žaidimai.
 

Moto žaidimai - Dark Ride valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis. 

Jeigu, žaisdami žaidimą Dark Rider iš kategorijos Moto žaidimai, sudėliojote ją per rekordiškai trumpą laiką arba pastebėjote kokių nors įdomybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2062   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai