Pradžia » » Moto žaidimai - Daredevil

Moto žaidimai - Daredevil

 


Moto žaidimai - Daredevil  

 

Moto žaidimai - Daredevil aprašymas:

Tikriausiai visi esate girdėję apie garsiuosius motokroso triukų akrobatus, Red Bull X-fighter'ius. Šie nutrūktgalviai buvo atvykę ir į Lietuvą, kur stebino mus pačiais sudėtingiausiais ir ekstremaliausiais triukais. Tokie žaidimai atrodytų ne kiekvienam prieinami, tačiau mes galime jums pasiūlyti kai ką, kas leis pasijusti tikrų moto akrobatu. Tai yra naujasis kategorijos Moto žaidimai žaidimas Daredevil. Šiame žaidime turėsite šokinėti per rampą ir atlikinėti triukus- 360 laipsnių salto, supermeną, vairo apsukimą ir kitas akrobatines figūras. Šis žaidimas tikrai leis pajusti tai, ką jaučia RED BULL X-fighters nutrūktgalviai. Taigi griebkite vairą ir pirmyn į trasą. Ir nepamirškite, kad kategorijoje Moto žaidimai visada laukiame motociklų mylėtojų.

 

Moto žaidimai - Daredevil valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūra: RODYKLĖS- motociklo judėjimo kryptis, bei lankstymasis ore, raidės A,S,D- triukai.

 

Jeigu, žaisdami žaidimą Daredevil iš kategorijos Moto žaidimai, sudėliojote ją per rekordiškai trumpą laiką arba pastebėjote kokių nors įdomybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7779   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-28 geras zaidas
by ugne
2011-11-20 *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by sprick
2011-10-23 geras zaidas [;
by xXx
2011-10-19 Na man patikox
by diana
2011-01-14 Lievas zaidimas ;(
by kileris
2010-12-08 gta san andreas kaip gaut man
by my iron man
2010-11-25 liuks zaidems
by sandra

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai