Pradžia » » Linksmi žaidimai - Crush The Castle

Linksmi žaidimai - Crush The Castle

 

 

Linksmi žaidimai - Crush The Castle

Linksmi žaidimai - Crush The Castle aprašymas:

Tai antroji Castle Clout žaidimo dalis, pavadintą Crush The Castle, kurią pristato kategorija Linksmi žaidimai. Žaidimo varikliukas iš principo liko tas pats, tačiau kūrėjai atnaujino daug malonių smulkmenų. Dabar galėsite nuo pat žaidimo pradžios šaudyti po 3 sviedinius. Taip pat reiks sunaikinti ir pilyje pasislėpusią princesę. Dar vienas įdomus dalykas yra tai, kad žaidime matysite žemėlapį užgrobtų ir sunaikintų pilių. Taigi ši žaidimo versija tapo gerokai įdomesnė ir siūlo žymiai daugiau galimybių. Mes, nemokami-zaidimai.lt kolektyvas, linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

Linksmi žaidimai - Crush The Castle valdymas ir pagalba: 

SPACE- užtaisyti ir paleisti svideinį. Rodyklės į KAIRĘ ir į DEŠINĘ leis apžvelgti mūšio lauką.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Crush The Castle, patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3433   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-10-03 llllllllliiiiiiiiiiiiuuuuuuuuukkkkkkkkkkssssssssss
by "matanas"
2009-11-28 Nieks neisijungia
by Nieko

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai