Pradžia » » Linksmi žaidimai - Cheyenne Rodeo

Linksmi žaidimai - Cheyenne Rodeo

 

 

Linksmi žaidimai - Cheyenne Rodeo

Linksmi žaidimai - Cheyenne Rodeo aprašymas:

Ar esate pasvajoję apie ką nors labai ekstremalaus? Jeigu taip, tai tikriausiai rodeo nebuvo tai apie ką galvojote. Galbūt dėl to, kad tai per daugekstremalu, o gal labai pavojinga... Tačiau tai yra ir labai ekstremalu ir labai pavojinga. Bet kategorija Linksmi žaidimai suteikia jums galimybę išbandyti šį ypač ekstrmalų sportą. Juolab, kad Lietuvoje nėra galimybių, to padaryti kur nors kitur. Na o apsilankę skiltyje Linksmi žaidimai ir pasirinkę žaidimą Cheyenne Rodeo galėsite jodinėti ant bulių ir pajusti tai, ką jaučia tikri toreodorai.
Taigi žaidimo tikslas yra kuo ilgiau išsilaikyti ant nirštančio ir šokinėjančio buliaus. Tačiau jeigu nukritote, dar turite galimybę pabėgti nuo įsiutusio raguočio, tačiau tai padaryti bus labai sunku. Taigi nepamirškite pasigirti rezultatais ir kitą kartą vėl rinkitės skilti Linksmi žaidimai. 

Linksmi žaidimai - Cheyenne Rodeo valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis. Rodyklės į KAIRĘ ir į DEŠINĘ leis išsilaikyti ant buliaus. Visgi reiks būti labai atsargiems.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Cheyenne Rodeo patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2004   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345Komentarai

2011-04-02 nesamone
by evelina
2010-05-29 nesamone
by rycka
2010-05-29 jau s...
by rycka

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai