Pradžia » » Linksmi žaidimai - Causality

Linksmi žaidimai - Causality

 

 

Linksmi žaidimai - Causality  

Linksmi žaidimai - Causality aprašymas:

Kas nemėgsta smagiai leisti laiko? Tikriausiai tokių žmonių nėra, o taip yra todėl, kad nemokami-zaidimai.lt tinklapyje yra skiltis linksmi žaidimai, kurioje galite linksmintis ir smagiai leisti laiką. Šiandien pristatome žaidimą Causality. Žaidime jūsų tikslas bus užmušti visus ofise esančius žmogeliukus, kurie yra stickman tipo. Kaikuriems žmogeliukams nepasiseks nes nukris liftas, o kiti nukris nuo stogo. Kas ir kam atsitiks sugalvoti yra jūsų užduotis, tačiau nepamirškite, kad turi buti tam tikra eilės tvakra. Gal ir keista, kad žudymas sukelia malonumą, tačiau tai tik žaidimai ir labai sielotis nereikėtų. Jeigu žaidimas pasirodys per sunkus ir iš kelių kartų nepavyks užmušti visų žmogelių, internete rasite šio žaidimo walkthrough pagalbą.

 

Linksmi žaidimai - Causality valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas pele, kairiuoju klavišu spaudžiant ant aktyvių pasirinkimų.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Causality patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 1505   |   Balsų: 1   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-05-29 nesamone
by rycka

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai