Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Castle Hero

Veiksmo žaidimai - Castle Hero

  

 


Veiksmo žaidimai - Castle Hero


 

Veiksmo žaidimai - Castle Hero aprašymas:

Skiltyje Veiksmo žaidimai vėl naujienos! Šiandien visus kviečiame prisijungti prie mūsų ir žaisti žaidimą Castle Hero. Nesunku atspėti, kad žaidime teks kovoti ir ginti savo pilį - rūmus. Tai darysite trimis skiritngais būdais: pirmomis dienomis mėtysite sunkius daiktus tokius kaip akmenys, priekalai ir pan. Vėliau gausite lanką arba arbaletą, kuriuo galėsite šaudyti iš didesnio atstumo, o galiausiai arsenalą papildys automatai. Ginklų įvairovė didelė, o tai tik pagrindiniai ginklų tipai, todėl nusimato smagus pasišaudymas. Be to visada gali pasinaudoti įvairiais "spelais", kurie padės kritiniu atveju. Visgi nereikėtų labai nuvertinti ir prišininkų, nes jų gretose yra drakonų, demonų, dinozaurų, burtininkų, zombių ir daug kitų viduramžių būtybių.
Ištvėrus kiekvienos dienos puolimą, gausite taškų, kuriuos išnaudosite savo herojaus tobulinimui bei ginklų įsigyjimui. Sėkmės ginant savo tvirtovę ir lauksime grįžtant į kategoriją Veiksmo žaidimai. 

Veiksmo žaidimai - Castle Hero valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu žaidime Castle Hero, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3983   |   Balsų: 18   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai